wtorek, 7 lutego 2012

powroty...

Wróciłam z tytułem INŻYNIERA!
Tak udało mi się i to na 5!
Jestem genialna- i przeszczęśliwa:)
Żałuję tylko, że uciekło mi 3,5 roku, które w żadnym stopniu nie przyczyni się do reszty mojego życia- najprawdopodobniej nie będę LOGISTYKIEM- no ale cóż, zawsze jest jakieś wspomnienie i ładna pamiątka:)

W ostatnim czasie sporo kupuję, sporo testuję. Niektóre rzeczy niestety mnie uczulają, przez co odchodzą w niepamięć...
Podkład- po 2 próbach użytku niestety pójdzie w odstawkę,
Korektory- Essence, zakupiłam niedawno, narazie zastąpiły wielokrotnie używany korektor z Inglota, czyteż z Avonu, dają radę
Puder- do niedawna myślałam, że jest najlepszy, niedawno natomiast pożyczyłam od mamy puder wart może 8zł z Sensique- podpasował mi dokładnie tak samo jak ten z Rimmela, pewnie będę stosować zamiennie.
Bronzer- mam go od wakacji, już sięgłam dna, jeden z niewielu produktów zakupionych na allegro, z którego jestem niezmiernie zadowolona
Tusz- Shock którego używam od samego poczatku jego pojawienia się na rynku, bardzo go lubię ze względu braku reakcji alergicznej, jak przy innych kosmetykach, drugi natomiast-również z tej firmy- został wymieniony na Szafie.pl, niezapłaciłam za niego złamanego grosza, dlatego postanowiłam spróbować- dziś wiem, że zastąpi mi Shock'a
Cień-zakupiłam go niedawno, podobnie, jak korektory, narazie spełnia swoją rolę- zastąpił mi wiele produktów i tych z essence, z inglota, kobo jak i manhattanu, ma bardzo naturalny kolor a włąśnie o taki efekt mi chodzi.

Jest to całość produktów, których używam na codzień. Podkład niestety muszę zmienić, możecie jakiś polecić:>(Próbowałam AA, Avonu, Rimmela)


KONKURS< KONKURS< KONKURS:)
Zapraszam na:

6 komentarzy:

  1. to gratulacje:) Dlaczego nie widzisz sie w branży logistycznej? Jak się załapiesz to dobra kasa z tego jest:) Spróbuj własnych sił i uwierz w siebie!
    Mi został jeszcze jeden egzamin, a on już w piątek:p

    A co do podkładów- myślę,że warto zainwestować w jeden porządny,droższy podkład:)

    OdpowiedzUsuń
  2. wow gratulację :) dodaje :)

    OdpowiedzUsuń